Fazety "Úsmev bez bielenia zubov" | Dentique.sk

Kalinčiakova 31
831 04 Bratislava

Pon-Pia: 08:00-16:30
Sob-Ned: Zatvorené

Dentique Objednať sa online
9. mája 2020 / 1 min. čítania

Fazety LUMINEERS®

LUMINEERS® sú estetické fazety zhotovené zo špeciálnej keramiky, sú určené na  korekciu chrupu, často označované ako „Hollywood Smile“. Ide o ultratenké porcelánové fazety, ktoré umožňujú skryť nedostatky zubov. Na Lumineers je unikátne to, že nie je nutné zuby pred aplikáciou obrusovať, odtieň zubov sa da výrazne zvýšiť, v dôsledku čoho nie je potom potreba zuby bieliť.

O LUMINEERS® 

SILNEJŠIE, TENŠIE A BLIŽŠIE K DOKONALOSTI
Nová keramika Cerinate® si vás získa s ultratenkými dyhami, perfektný fit a ešte prirodzenejší vzhľad.

ZMEŇTE SVOJ ŽIVOT TERAZ
Nezáleží na tom, akú máte farbu zubov, nesprávne zarovnané zuby alebo medzery – s LUMINEERS® G3 môžete to zmeniť. LUMINEERS® G3 vynikajú predovšetkým vďaka ich najvyššej kvalite a najlepšej presnosti lícovania.

ZASLÚŽITE SI ŽIARIVÍ ÚSMEV
Rovné zuby, ktoré vyzerajú prirodzene, bez invazívneho brúsenia: LUMINEERS® G3, nová generácia faziet, aby vaše zuby opäť žiarili. Obzvlášť odolné keramické vrstvy sú dokonalým riešením na odlomené hrany, nepravidelné zuby alebo ak chcete zmenu farby zubov. Nakoniec sa už len stačí usmievať, ako ste stále chceli. Fazety sú vyrábané na mieru zložitým procesom a pozostávajú z patentovej keramiky Cerinate®.Tento inovatívny porcelán je k dispozícii, iba od spoločnosti Cerinate Smile Design Studio od spoločnosti Smile4Life Lichtenstein alebo USA.

ŽIADNE BRÚSENIE, ŽIADNE INJEKCIE, ŽIADNA BOLESŤ 
LUMINEERS®, na rozdiel od iných faziet, si nevyžadujú vo väčšine prípadov žiadne obrúsovanie zubov.  V dôsledku čoho sú anestetiká alebo injekcie nadbytočné. LUMINEERS® sú vyrábané na mieru pre vás, preto sa nevyžaduje dočasná obnova zubov.  Pri aplikácii LUMINEERS®, nevznikajú po vačšine žiadne bolesti alebo citlivosť. Od začiatku získate prirodzený úsm

Sme výhradný, jediný a licencovaný zastúpca švajčiarsko-lichtenšteinskej  kliniky Smile4life, v poskytovaní tejto starostlivosti na Slovensku.

Mohlo by vás zaujímať

Zubný benefit pre zamestnancov
24/7 Pohotovosť Emergency Dentique Bratislava
Ako správne vybrať zubára?
Fazety Bratislava Bielenie zubov
Fazety LUMINEERS®
Má zmysel dentálna hygiena? Čo by ste o nej mali vedieť?
9 mýtov, vďaka ktorým raz prídete o zuby