O nás - Dentique

Kalinčiakova 31
831 04 Bratislava

Pon-Pia: 08:00-16:00
Sob-Ned: Zatvorené

Dentique Objednať sa online

O nás

Naše skúsenosti sú Váš krásny úsmev

DENTIQUE je stomatologická klinika, ktorej hlavnými piliermi sú skúsenosti v obore, dlhodobá prax a hodnotné tradície stomatologického lekárstva.

V stomatológii pôsobíme veľa rokov a to nielen na západe, ale aj na východe Slovenska. Poskytujeme komplexné služby od implantológie cez mikroskopickú endodonciu až po estetickú stomatológiu. Dbáme o to, aby ste sa u nás cítili príjemne a preto používame najmodernejšie technológie, ktoré sú zárukou bezbolestných zákrokov a kvalitných výsledkov.

Veríme, že aj návšteva zubnej ambulancie môže byť príjemným zážitkom. Radi o tom presvedčíme aj vás.

Certifikáty a ocenenia

Dentique Dentique Dentique Dentique
Dentique

Usmievajte sa bez obáv

V našej ambulancii si zakladáme na odbornosti, flexibilnom prístupe a dostupných a najmä kvalitných službách.

O váš úsmev sa postaráme na tej najvyššej úrovni a s tými najmodernejšími technikami súčasnej stomatológie.

Cenník služieb
Dentique
MUDr. Sabina Figuľová Stomatologička

Váš dokonalý úsmev je mojou prácou a zároveň poslaním. Viem, že pacienti v súčasnosti od zubnej ambulancie očakávajú stopercentnú prácu a to je záväzok, ktorým sa v ambulancii DENTIQUE riadime.

Dentique
Romana Almášiová Zdravotná sestra
Dentique
MUDr. Kristína Kardelis Detská Stomatologička

Detskej stomatológií sa naplno venujem od roku 2015, stala sa pre mňa vášňou. Aj ako mamina dvoch malých dcér sa snažím, aby ošetrenie detí pre nich bolo príjemné a aby sa k nám vracali s radosťou. Práca s deťmi ma nabíja energiou. Je to náročná práca, ale o to krajšia.

Dentique
Veronika Wiebauerová Zdravotná sestra
Dentique
MDDr. Kristína Grošková Stomatologička

Ak chcete pre svoj úsmev to najlepšie, nemusíte cestovať ďaleko, stačí k nám. V našich ordináciách pracujeme so špičkovými prístrojmi a inovatívnymi technológiami, ktoré s odbornosťou lekárov a sestier v DENTIQUE zaručujú ten najlepší výsledok.

Dentique
Mária Čierna Zdravotná sestra
Dentique
Doktor X Stomatológ/-ička

Staňťe sa naším Doktorom X alebo Sestrou X a pridajte sa do nášho špičkového tímu, Ak máte záujem o prácu v Dentique zubná klinika, pošlite nám váš životopis na: info@dentique.sk

Dentique
Sestra X Zdravotná sestra
Dentique
BC. Klaudia Tichá Dentálna Hygienička

Pred pár rokmi sme všetci poznali zubné ambulancie, dentálnej hygiene sa však profesionálne nevenoval takmer nikto. Práve v týchto rokoch zažíva dentálna hygiena svoj „boom“ a stala sa veľmi vyhľadávanou. Aj preto k nej v DENTIQUE pristupujeme s plnou zodpovednosťou.