O nás: Všetko čo vás zaujíma | Dentique.sk

Kalinčiakova 31
831 04 Bratislava

Pon-Pia: 08:00-16:30
Sob-Ned: Zatvorené

Dentique Objednať sa online

O nás

Naše skúsenosti sú Váš krásny úsmev

DENTIQUE je stomatologická klinika, ktorej hlavnými piliermi sú skúsenosti v obore, dlhodobá prax a hodnotné tradície stomatologického lekárstva. V stomatológii pôsobíme veľa rokov a to nielen na západe, ale aj na východe Slovenska. Poskytujeme komplexné služby od implantológie cez mikroskopickú endodonciu až po estetickú stomatológiu. Dbáme o to, aby ste sa u nás cítili príjemne a preto používame najmodernejšie technológie, ktoré sú zárukou bezbolestných zákrokov a kvalitných výsledkov.

Certifikáty a ocenenia

Dentique Dentique Dentique Dentique
Dentique
MUDr. Sabina Figuľová Stomatologička

Váš dokonalý úsmev je mojou prácou a zároveň poslaním. Viem, že pacienti v súčasnosti od zubnej ambulancie očakávajú stopercentnú prácu a to je záväzok, ktorým sa riadime. Ak chcete pre svoj úsmev to najlepšie, nemusíte cestovať ďaleko, stačí k nám. Veríme, že aj návšteva zubnej ambulancie môže byť príjemným zážitkom.

Dentique
Ondrej Beno Zdravotný brat
Dentique
MDDr. Daniela Krajcarová Stomatologička

Svoje odborné skúsenosti som získala počas štúdia na lekárskej fakulte v odbore zubné lekárstvo, zúčastňovala som sa kongresov, praktických aj teoretických kurzov. Vo vzdelávaní pokračujem aj naďalej. V Dentique mám možnosť pracovať s najmodernejším vybavením a s príjemným kolektívom. Špecializujem sa hlavne na konzervačnú, protetickú a estetickú stomatológiu. Precíznosť, kvalitná práca a ľudský prístup su mojim krédom, výsledkom čoho je spokojný pacient.

Dentique
Kristína Vojtkovičová Zdravotná sestra
Dentique
MDDr. Barbora Šufliarsky Maxilofaciálna chirurgička/stomatologička

Pani doktorka je kvalifikovanou maxilofaciálnou chirurgičkou a stomatologičkou, ktorá spojuje svoje odborné znalosti a zručnosti na liečbu komplexných problémov spojených s čeľustami, tvárou a zubami. Jej práca zahŕňa chirurgické zákroky na obnovenie funkcie, štruktúry a estetiky orofaciálnej oblasti, čím zlepšuje zdravie a pohodu svojich pacientov so zameraním na kvalitnú stomatologickú a maxilofaciálnu starostlivosť.

Dentique
Andrea Krátka Zdravotná sestra
Dentique
MUDr. Kristína Kardelis Detská Stomatologička

Detskej stomatológií sa naplno venujem od roku 2015, stala sa pre mňa vášňou. Aj ako mamina dvoch malých dcér sa snažím, aby ošetrenie detí pre nich bolo príjemné a aby sa k nám vracali s radosťou.  Práca s deťmi ma nabíja energiou. Je to náročná práca, ale o to krajšia. Pravidelne absolvujem rôzne školenia a workshopy. 

Dentique
Veronika Wiebauerová Zdravotná sestra