O nás | Dentique.sk

Kalinčiakova 31
831 04 Bratislava

Pon-Pia: 08:00-16:30
Sob-Ned: Zatvorené

Dentique Objednať sa online

O nás

Naše skúsenosti sú Váš krásny úsmev

DENTIQUE je stomatologická klinika, ktorej hlavnými piliermi sú skúsenosti v obore, dlhodobá prax a hodnotné tradície stomatologického lekárstva. V stomatológii pôsobíme veľa rokov a to nielen na západe, ale aj na východe Slovenska. Poskytujeme komplexné služby od implantológie cez mikroskopickú endodonciu až po estetickú stomatológiu. Dbáme o to, aby ste sa u nás cítili príjemne a preto používame najmodernejšie technológie, ktoré sú zárukou bezbolestných zákrokov a kvalitných výsledkov.

Certifikáty a ocenenia

Dentique Dentique Dentique Dentique
Dentique
MUDr. Sabina Figuľová Stomatologička

Váš dokonalý úsmev je mojou prácou a zároveň poslaním. Viem, že pacienti v súčasnosti od zubnej ambulancie očakávajú stopercentnú prácu a to je záväzok, ktorým sa riadime. Ak chcete pre svoj úsmev to najlepšie, nemusíte cestovať ďaleko, stačí k nám. Veríme, že aj návšteva zubnej ambulancie môže byť príjemným zážitkom.

Dentique
Ondrej Beno Zubný asistent
Dentique
MDDr. Daniela Krajcarová Stomatologička

Svoje odborné skúsenosti som získala počas štúdia na lekárskej fakulte v odbore zubné lekárstvo, zúčastňovala som sa kongresov, praktických aj teoretických kurzov. Vo vzdelávaní pokračujem aj naďalej. V Dentique mám možnosť pracovať s najmodernejším vybavením a s príjemným kolektívom. Špecializujem sa hlavne na konzervačnú, protetickú a estetickú stomatológiu. Precíznosť, kvalitná práca a ľudský prístup su mojim krédom, výsledkom čoho je spokojný pacient.

Dentique
Kristína Schneider Vojtovičová Zubná asistentka
Dentique
MDDr. Barbora Šufliarsky Maxilofaciálna chirurgička

Pani doktorka je kvalifikovanou maxilofaciálnou chirurgičkou a stomatologičkou, ktorá spojuje svoje odborné znalosti a zručnosti na liečbu komplexných problémov spojených s čeľustami, tvárou a zubami. Jej práca zahŕňa chirurgické zákroky na obnovenie funkcie, štruktúry a estetiky orofaciálnej oblasti, čím zlepšuje zdravie a pohodu svojich pacientov so zameraním na kvalitnú stomatologickú a maxilofaciálnu starostlivosť.

Dentique
Andrea Krátka Zdravotná sestra