Takto vyzerá prvá návšteva u zubára v Dentique | Dentique.sk

Kalinčiakova 31
831 04 Bratislava

Pon-Pia: 08:00-16:30
Sob-Ned: Zatvorené

Dentique Objednať sa online
27. decembra 2023 / 3 min. čítania

Takto vyzerá prvá návšteva u zubára v Dentique

Prišiel čas, keď ste sa rozhodli venovať svojmu úsmevu väčšiu pozornosť? Máte pocit, že by si vaše zuby zaslúžili lepšiu a dôkladnejšiu starostlivosť? Žiadne strachy! S nami prvú návštevu zubára hravo zvládnete. Toto je vaša cesta k úsmevu so zubnou ambulanciou Dentique.

Povinné preventívne prehliadky u detí aj u dospelých, ako aj klasická dentálna hygiena, môžu byť stresujúcim zážitkom. Mnoho ľudí má zlé skúsenosti, ktoré potom zhmotňujú do zanedbávania návštev zubárov. V Dentique však máme unikátny prístup, vďaka ktorému sa u nás budete cítiť ako doma. Poďme si o ňom povedať viac.

Ako prebieha úvodná preventívna prehliadka u zubára v Dentique?

Naša zubná ambulancia v Bratislave si zakladá na príjemnej a priateľskej atmosfére. Profesionálni zubári, ktorú u nás pracujú, dokážu ku každému pacientovi, mladému aj staršiemu, pristupovať citlivo a ľudsky. Nie všade to tak je, no vytvorenie domáceho prostredia je našou prioritou. Práve takéto prostredie je kľúčom k tomu, aby ste sa ku nám vracali a aby ste si mohli užívať stopercentne zdravý chrup a čarovný úsmev.

Ako teda prebieha prvá návšteva našich zubárov alebo dentálna hygiena v Bratislave, priamo u nás? Tu je krátky postup.

1. Otvorte dvere a vstúpte

Naša zubná ambulancia sídli v Bratislave, v krásnej a dostupnej lokalite. Interiér sme sa snažili vytvoriť tak, aby bol príjemný už na prvý pohľad. A o tom sa presvedčíte hneď po otvorení dverí.

Posadíme vás a vyplníte vstupný dotazník. Ten obsahuje otázky o vašom zdravotnom stave, o poisťovni a vďaka nemu sa dozvieme aj o vašich predchádzajúcich skúsenostiach. Opýtame sa vás doplňujúce otázky, porozprávame sa a pristúpime k ďalšiemu kroku.

2. Vstupná prehliadka

Náš zubár sa potom pozrie na vaše zuby. Prebehne vstupná prehliadka, rtg zubov, diagnostika – jednoducho všetko, čo potrebujeme pre správnu identifikáciu aktuálneho stavu vášho chrupu.

Počas prehliadky budeme spolu komunikovať a zubár vám vždy prezradí, čo sa práve chystá urobiť. Aj toto vyšetrenie prebieha v milej a pokojnej atmosfére.

3. Konzultácia a návrh riešení

Po vstupnej prehliadke sa opäť porozprávame a prekonzultujeme výsledky vyšetrenia. Zubár vás oboznámi so stavom vašich zubov, navrhne vám riešenia na mieru, odpovie na akékoľvek otázky. Veríme, že máte právo vedieť všetko a preto sme tu pre vás.

Ak navrhované riešenia odsúhlasíte, prejdeme k poslednému bodu.

4. Získate termín

Tým je dohoda na termínoch vašich návštev v našej zubnej ambulancii v Bratislave. Dohodneme sa tak, aby to vyhovovalo ako vám, tak aj nám. Nájdeme voľné miesto a budeme sa tešiť na ďalšie stretnutie.

A to nie je všetko! Máme pre vás množstvo benefitov.

Výsledkom prvej návštevy sú teda informácie o vašom stave, rtg zubov, diagnostika, váš vlastný termín ďalšieho vyšetrenia, ako aj rady ako odstrániť zubný kameň a podobne. To však nie je všetko! Naša zubná klinika a dentálna hygiena v Bratislave má pre vás ešte niekoľko benefitov.

Tie sú čisto na individuálnej báze a môžu mať podobu zľavy na dentálnu hygienu, zvýhodnených cien na domáce a ordinačné bielenie zubov či rôznych darčekov. Zubná klinika Dentique nie je štátnou ambulanciou, nemáme zmluvu so žiadnou poisťovňou, a tak naše dvere otvárame všetkým. Náš unikátny bonusový systém je vašimi pravidelnými návštevami stále výhodnejší a výhodnejší. Vy tak môžete mať dokonale zdravý chrup a pritom ušetriť.

Tak nás navštívte a užívajte si perfektnú starostlivosť o vaše zuby. Takú, akú si zaslúžite. Tešíme sa na vás!

Mohlo by vás zaujímať

Zápach z úst: Možné príčiny vzniku a ako ho odstrániť
Čo všetko by mala obsahovať preventívna prehliadka u zubára?
Ako starostlivosť o ústnu hygienu ovplyvňuje celkové zdravie
Pečatenie zubov u detí: Všetko, čo potrebujete vedieť
6 zaujímavých faktov o zuboch, ktoré ste nevedeli
Takto vyzerá prvá návšteva u zubára v Dentique
Sladkosti, mliečne zuby a kazy: Ako ochrániť mliečne zuby?
9 tipov, ako sa zbaviť strachu zo zubára
Prečo je preventívna prehliadka dôležitá a ako získať bonusy od poisťovní?
Zubný benefit pre zamestnancov
Ako správne vybrať zubára?
Fazety Bratislava Bielenie zubov
Fazety LUMINEERS®